O nas

Głównymi celami statutowymi Fundacji są prace naukowo-badawcze w zakresie botaniki, zielarstwa i apiterapii – szczególnie w obszarze ich zastosowania w dermatologii. Fundacja jest organizacją non-profit – nie nastawioną na zysk i działającą zgodnie z ustawą o pożytku publicznym.

Skupiamy się na zastosowaniach praktycznych naszych badań i wiedzy – ściśle współpracujemy z lekarzami dermatologii, biochirurgami, kosmetologami, naturopatami oraz fitoterapeutami jak również bezpośrednio z osobami zmagającymi się z problemami skórnymi. Dzięki temu mamy na naszym koncie liczne sukcesy w leczeniu martwicy oraz poprawie zdrowia skóry i komfortu życia osób z takimi problemami jak np. nadwrażliwa skóra, trądzik, łuszczyca czy Atopowe Zapalenie Skóry.

Natury na szczęście nie da się opatentować – szeroko dzielimy się naszą wiedzą na organizowanych przez nas warsztatach, szkoleniach i wykładach (często także gościnnie). Większość naszych działań edukacyjnych skierowanych jest bezpośrednio do osób pragnących zadbać o swoją skórę lub zainteresowanych stosowaniem produktów pochodzenia pszczelego i roślinnego w dermatologii.